Bracciano październik 2010

Bracciano5 W dniach 28.09 – 2.10.2010 panie Wioletta Karczewska i Elwira Kiczkajło uczestniczyły w spotkaniu nauczycieli w Bracciano (Włochy). Spotkanie odbyło się w ramach rozpoczętego w naszej szkole w roku szkolnym 2010/2011 projektu edukacyjnego w programie "Uczenie się przez całe życie" COMENIUS – Partnerskie Projekty Szkół.

Uczestniczyli w nim także nauczyciele innych szkół partnerskich tj. Włochy, Niemcy, Hiszpania i Republika Czeska. Podczas pięciu dni wizyty we Włoszech nauczyciele omówili różne aspekty realizacji projektu, poznali systemy edukacyjne w poszczególnych krajach i typy szkół partnerskich, odwiedzili szkołę włoską. W ramach projektu zorganizowano także wycieczkę do Rzymu do muzeum pieniądza.

Bracciano1 Bracciano2 Bracciano3 Bracciano4 Bracciano6


IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla