Spotkanie Erasmus + w Hiszpanii

W dniach 27.11.2019-03.12.2019r. sześciu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku oraz dwóch opiekunów, koordynator projektu Wioletta Maria Karczewska i koordynator podprojektu Joanna Danuta Silwonik uczestniczyło w spotkaniu roboczym w Hiszpanii.

Po pięknym powitaniu w szkole Colegio Santa Ana we Fradze rozpoczęła się kilkudniowa praca w międzynarodowych grupach. Jej efekty przedstawili uczestnicy projektu w sobotę,30.11.2019 r. Taka forma współpracy była wyzwaniem, bo uczniowie musieli przełamać własne słabości, wystąpić publicznie, sprawdzić stopień opanowania języka angielskiego. Nasi uczniowie:Kinga Czyżewska,Maciej Daszuta , Luiza Łukasiak, Damian Marczuk, Martyna Puchacz radzili sobie doskonale, a szczególnie miły był fakt, że Przemysław Płoński wygrał konkurs na logo całego projektu. Oprócz pracy nad projektem był również czas wolny. Zostaliśmy sympatycznie i miło przyjęci przez burmistrza Fragi, zwiedzaliśmy Barcelonę, a wieczorem 01.12.2019 r. uczestniczyliśmy w pięknym i poruszającym spektaklu na Schodach Hiszpańskich: Światło-muzyka-fontanny. Jak zgodnie stwierdzili uczniowie, uczestnictwo w projekcie pozwala poczuć się Europejczykiem, otwiera umysł, uczy, jak pokonywać bariery. Następne spotkanie Erasmus + już w marcu 2020r. w Polsce- w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku!

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1