Polsko - Niemiecka Wymiana Młodzieży w Gdańsku

W dniach od 12.05.13 - 18.05.13 młodzież naszej szkoły będzie uczestniczyła w wymianie polsko - niemieckiej pod patronatem organizacji Jugendwerk w Gdańsku. Jest to spotkanie tematyczne. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: "Solidarność - droga do wolności?".

Młodzież będzie pracować metodami aktywizującymi, w grupach mieszanych, co pozwoli im również na zacieśnienie polsko - niemieckich kontaktów i w znaczący sposób wpłynie na motywację do nauki języków obcych. W programie mamy również spotkania z naocznymi świadkami, zwiedzanie stoczni, a także miłe spędzanie wieczorów na dyskotece, wieczorze muzycznym, itp.
Spotkanie jest możliwe dzięki wieloletniej współpracy p. Wioletty Marii Karczewskiej i Paula Estersa. W spotkaniu uczestniczyć będzie także nauczycielka historii i wos-u Joanna Seredyńska, która przygotowuje młodzież od strony merytorycznej.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla