Pożegnanie absolwentów internatu

To co piękne, szybko się kończy... Nadszedł także czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością dla tegorocznych maturzystów czas pobytu w internacie.

Dzień, w którym przyszło nam się pożegnać był okazją do podsumowań, wspomnień i refleksji, jak również wzajemnych podziękowań i życzeń. Emocje były wielkie, ponieważ przez kilka lat pobytu w internacie nawiązały się piękne przyjaźnie, nowe znajomości, działo się wiele łączących nas wydarzeń, sytuacji…
Oglądając prezentację multimedialną przygotowaną przez p. Beatę Matwiejuk, przenieśliśmy się na chwilę w podróż sentymentalną do przeszłości, przywołując wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, a słodki poczęstunek oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów, były miłym akcentem wieńczącym naszą uroczystość.
Dziękujemy panu Zbyszkowi Pierzchale, który przyjął zaproszenie i zaszczycił nas swoją obecnością.
Wszystkim wychowankom, którzy opuścili mury naszego internatu życzymy powodzenia na maturze oraz sukcesów osobistych w dalszym, dorosłym już życiu.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla