Pożegnanie wychowanków internatu - absolwentów

Zgodnie z naszą  internacką  tradycją pożegnaliśmy wychowanków, którzy skończyli edukację i udają się na dalszą wędrówkę w dorosłe życie.

Pierwszym akcentem było towarzyskie spotkanie przy bogato zastawionym stole, który gustownie przygotowała Pani Beata Matwiejuk. Przy kawce, herbatce i smakołykach wspominaliśmy stare, dobre czasy, obejrzeliśmy prezentację fotograficzną.
Drugim akcentem był mecz absolwentów z gwiazdami internatu, w którym młodsi koledzy nie byli łaskawi dla seniorów i zwyciężyli 30:25 (graliśmy 2x40 min. na małym boisku).
W drużynie maturzystów wystąpili: Kamil Fiedorowicz (10 goli), Jakub Jeleszuk (5 goli), Rafał Zalewski (3 gole), Bartek Grzybowski (2 gole), Eryk Zarzecki (2 gole), Arek Kowalczuk (1 gol), Krystian Maciorowski (1 gol), Paweł Witka i Przemek Popławski w bramce (1 gol).
W drużynie gwiazd zagrali: snajper wyborowy Marcin Fiedorowicz (16 goli!), Damian Oracz (5 goli), Damian Płotczyk (3 gole), Marcin Sierota (3 gole), Gabriel Sachajczuk (2 gole), Kacper Wowak (1 gol) i Bartek Tichoniuk w bramce.
Edukację i pobyt w internacie zakończyli:
Jakub Jeleszuk, Michał Ziemak, Maciej Ziemak, Kamil Fiedorowicz, Paweł Zawadzki, Przemysław Popławski, Eryk Zarzecki, Przemysław Zarzecki, Krystian Maciorowski, Mateusz Wojtczak, Rafał Kujawa, Arkadiusz Kowalczuk, Paweł Witka, Adrian Deroń, Bartosz Grzybowski, Bartosz Kruszniewski, Rafał Prawdzik i Kacper Falkowski.
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile i życzymy powodzenia w dalszym, dorosłym życiu.

Białystok,15.05.2018
Opracował:Zbigniew Pierzchała

 

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla