Międzyinternacki Turniej Tenisa Stołowego 2018

22 marca 2018 r. został rozegrany tradycyjny turniej tenisowy, organizowany wspólnie przez  internaty X LO i ZSOiT, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 16 przy ul. Zwycięstwa.

Zgromadził on młodzież z dziewięciu placówek opiekuńczo - wychowawczych (między innymi z Supraśla oraz Marianowa k/Łomży). Nasz internat reprezentowali najmłodsi wychowankowie (bardzo uzdolnieni jak na piłkarzy) - Igor Jastrzębski, Igor Szczygieł i Jakub Lutostański. W swoim debiucie zaprezentowali się całkiem dobrze. Pokazali fajną, ambitną grę z dużo starszymi przeciwnikami. Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenia i ogranie przyniosą lepsze wyniki w przyszłości.

Jakub Lutostański zajął 8 miejsce,
Igor Szygieł  miejsce 9-12,
Igor Jastrzębski miejsce 13-16.

Jako ciekawostkę warto dodać, że zawodom przyglądał się bardzo sympatyczny wolontariusz z Turcji, pracujący z młodzieżą  Z.S. Nr 16.

Przygotował, Zbigniew Pierzchała
(sędzia główny zawodów)

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla