Warsztaty plastyczne - wielkanocne kartki świąteczne

Przygotowanie do Świąt Wielkanocnych to nie tylko zdobienie pisanek, pieczenie wielkanocnej baby i świąteczne porządki. To również czas pięknej tradycji, jaką jest pisanie i wysyłanie sobie nawzajem życzeń świątecznych.

Dla podtrzymania tej tradycji zorganizowaliśmy w naszym internacie warsztaty plastyczne, podczas których dziewczęta wraz z p. Beatą Matwiejuk wykonały kartki świąteczne, nawiązujące w swej tematyce do najpiękniejszych świąt w roku. Kartki będzie można obejrzeć oraz nabyć podczas kiermaszu świątecznego organizowanego w naszej szkole w połowie marca.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla