III miejsce w futsalu

28 lutego 2018 r. wychowankowie naszego internatu zdobyli 3 miejsce w Turnieju Futsalu Internatów i Burs zorganizowanym przez Internat Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Dojlidach.

Spełniając prośbę organizatorów nie zabraliśmy na zawody naszych największych gwiazd z CLJ, dając innym placówkom poczuć radość z wygranych meczy. Reprezentowali nas: Radosław Jurczyk, Kacper Sałata, Piotr Romaniuk, Dawid Dudziuk, Łukasz Kosowski, Konrad Kopiczko, Maciej Góryński – wszyscy z klasy IB oraz Bartosz Stankiewicz i Jakub Górski (bramkarz) z klasy II B.
W pierwszym meczu eliminacyjnym naszej grupy doznaliśmy porażki z drużyną Internatu Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych 0:2. Drugi mecz to już pokaz gry zespołowej i pewna wygrana 5:0 z Internatem ZSZ Nr 2 – po dwie bramki strzelili Jurczyk i Sałata, jedną Dudziuk.
W półfinale znowu zabrakło zgrania i porażka 1:4 z gospodarzem, Internatem Zespołu Szkół Rolniczych CKP. Jedyną bramkę strzelił nasz doświadczony Dawid Dudziuk (grający w IV ligowym Dąb Dabrowa Białostocka). W drugim półfinale Bursa Białystok pokonała Ekonomik 5:1.
W meczu o 3 miejsce wzmocnili nas oglądający mecze z trybun Kamil Fiedorowicz i Maciek Ziemak z klasy III A, co  zaowocowało łatwą wygraną 5:1 z Ekonomikiem (3 bramki Fiedorowicz, po jednej Sałata i Dudziuk). W finale Internat Zespołu Szkół Rolniczych CKP pokonał Bursę 3:0. Turniej jak zawsze zorganizował niezawodny wychowawca Grzegorz Bratumił, sędziami zaś byli: znany trener koszykówki Bogusław Bobka oraz Zbigniew Pierzchała. Zawody jak zwykle wzbudziły zainteresowanie wychowanków dając szansę sprawdzenia się w sportowej rywalizacji.

Opracowanie: Zbigniew Pierzchała

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla