Wieczór Andrzejkowy w Internacie

Św. Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze.  Według dawnych wierzeń noc świętego Andrzeja miała moc magiczną pozwalającą zerknąć przez ramię w przyszłość.

30 listopada 2017 r., nasza internacka świetlica również przybrała nastrojowy i magiczny charakter.  Z uśmiechem na twarzy i z przymrużeniem oka rozpoczęliśmy wieczór wróżb andrzejkowych. Kilka tajemniczych  wróżbitek przepowiadało przyszłość za pomocą:  wosku, szpileczek,  butelki, tajemniczych serduszek, płatków i filiżanek…
Ten urokliwy wieczór  był okazją do miłej i pełnej humoru zabawy w gronie naszych kolegów i koleżanek, do przypomnienia sobie dawnych obyczajów i tradycji wróżenia sobie przyszłości.
Życzymy wszystkim spełnienia samych szczęśliwych  przepowiedni!!!

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla