VII Edycja Turnieju Piłki Siatkowej Internatów i Burs woj. podlaskiego

7 kwietnia 2017 r. w naszej szkole miała miejsce VII Edycja Turnieju Piłki Siatkowej Internatów i Burs woj. podlaskiego.

Mieliśmy przyjemność gościć koleżanki i kolegów z:
– Bursy Szkolnej w Białymstoku
– Internatu Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku
– Internatu Zespołu Szkół Handlowo - Ekonomicznych w Białymstoku
– Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Białowieży
– Internatu X LO
Nasz internat również wystawił silną drużynę siatkarską, z kapitanem - Piotrem Gołaszewskim - na czele. Trenerem naszych chłopaków oraz sędzią głównym zmagań sportowych był, jak zawsze niezawodny, Zbigniew Pierzchała.
Rozgrywki były pełne emocji, niespodziewanych zwrotów akcji. Wszyscy uczestnicy zachowywali się fair play.

Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych meczy:

1. Bursa Szkolna - Internat Zespołu Szkół Rolniczych 2:0
2. Internat ZSOiT - Internat X LO 2:0
3. Bursa Szkolna - Internat ZSH-E 2:1
4. Internat ZSOiT - Internat ZSL w Białowieży 0:2
5. Internat ZSR CKP - Internat ZSH-E 1:2
6. Internat ZSL w Białowieży - Internat X LO 2:0
7. Mecz o piąte miejsce rozegrały drużyny Internatu Zespołu Szkół Rolniczych CKP i Internatu X LO - 2:1
8. O trzecie miejsce walczyliśmy MY z przedstawicielami Internatu Zespołu Szkół Handlowo - Ekonomicznych - 2:0
9. W finale zagrały zespoły z Internatu Zespołu Szkół Leśnych i Bursy Szkolnej - 2:0

Zwycięscy VII Edycji Turnieju Piłki Siatkowej Internatów i Burs woj. podlaskiego:

I MIEJSCE - INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ LEŚNYCH W BIAŁOWIEŻY
II MIEJSCE - BURSA SZKOLNA W BIAŁYMSTOKU
III MIEJSCE - INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH I TECHNICZNYCH W BIAŁYMSTOKU

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, kibicom, wychowankom zaangażowanym w obsługę turnieju. Do zobaczenia za rok, podczas VIII edycji turnieju.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1