Spotkanie z przedstawicielem policji w internacie

SzP 2017 01 W dniu 06.03.2017 r. młodzież naszego internatu uczestniczyła w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku – panią st.asp. Martyną Kamińską na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.

Głównym celem spotkania było zapoznanie młodzieży z najważniejszymi przepisami zawartymi w Ustawie o Postępowaniu w Sprawach Nieletnich dotyczącymi przeciwdziałaniu wszelkim objawom demoralizacji i przestępczości. Młodzież poznała konsekwencje popełnienia czynów zabronionych, takich jak: kradzież, rozbój, włamanie, wagary, posiadanie i handel narkotykami czy dopalaczami, spożywanie alkoholu przez osoby nieletnie. Pani aspirant przeprowadzając prelekcję, przybliżyła również problematykę zagrożeń wynikających z lekkomyślnego korzystania z internetu – zapoznała zasadami odpowiedzialności prawnej nieletnich w kontekście omawianej cyberprzestępczości.

SzP 2017 02 SzP 2017 02 SzP 2017 02

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla