Wystawa „Internal Independence”

30.11.2019 Michał Jackowski najlepszy, współczesny rzeźbiarz białostocki oprowadził grupę młodzieży z Technikum Zawodowego Nr1 po własnej wystawie „Internal Independence”, której wernisaż odbył się 11.11.2019 we Foyer OiFP w Białymstoku.

Michał Jackowski w swojej twórczości łączy tradycje antyku i popartu, poprzez swoją wystawę stawia pytania o wewnętrzną wolność człowieka, o relacje z drugim człowiekiem, o jakość życia we współczesnym  konsumpcyjnym świecie dającym tylko chwilę przyjemności. Wystawa składa się z dwóch części: wystawy rzeźb we Foyer oraz interaktywnej części multimedialnej w Sali Wystawowej. Zachęcamy do odwiedzenia, wystawa czynna do 20.12.2019.

Tamara Korniluk

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla