Z książką w podróż muzyczną

Młodzież z Technikum Zawodowego Nr 1 w Białymstoku klasa I B TZ i I A TZ w dniu 03 czerwca 2019 r. uczestniczyła w warsztatach literacko - muzycznych zorganizowanych w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

Spotkanie prowadziła pani Izabela Szymańska pracownik Działu Zbiorów Specjalnych.
Zajęcia „Z muzyką i książką dookoła świata” miały na celu ukazanie wzajemnego oddziaływania na siebie literatury i muzyki oraz zapoznanie uczestników z literaturą podróżniczą i muzyką różnych krajów. Podczas warsztatów uczniowie zostali zaproszeni w podróż do różnych zakątków świata poprzez fragmenty książek znanych podróżników (T. Biedzki, M. Wojciechowska, K. Pakosińska, M. Kydryńskiego) – łącząc je z utworami muzycznymi, odpowiadającymi poszczególnym miejscom.
Dzięki uczestnictwu w  spotkaniu młodzież może rozwijać  swoje zainteresowania literackie oraz muzyczne.

Barbara Jurczewska-Ignaciuk

 

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla