8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Młodzież z klas sportowych LO nr 9 Magda Szmitka, Radosław Jurczyk, Mateusz Rogowski oraz Mateusz Kalinowski wzięli udział w 8 Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem  „Sportowcy czytają dzieciom”.

Przeczytali fragmenty biografii  Leo Messiego, Michała Pazdana, Roberta Lewandowskiego uczniom Szkoły Podstawowej nr 24 oraz nr 37. Dzieci były bardzo zainteresowane   lekturą czytanych urywków książek Pani Yvette Żółtowskiej- Darskiej oraz rozmową na ten piłki nożnej ze starszymi kolegami sportowcami. Coroczne czytanie naszych uczniów dla młodszych kolegów przynosi mnóstwo pozytywnych emocji i czytającym i słuchającym. Serdecznie dziękujemy młodzieży za udział.

Tamara Korniluk, Barbara Jurczewska-Ignaciuk

 

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla