„Stwarzamy możliwości”

Uczniowie Technikum Zawodowego Nr 1 22.03.2019 wzięli udział w dniach otwartych Politechniki Białostockiej uczestnicząc w warsztatach zorganizowanych przez Bibliotekę PB pt. „Stwarzamy możliwości”.

Podczas zajęć mogli dowiedzieć się o różnorodnych źródłach informacji, poeksperymentować z fotografią, poznać  i pograć w różnorodne gry planszowe. Zajęcia warsztatowe zostały poprzedzone wycieczką po najnowocześniejszej bibliotece w regionie. Młodzież zobaczyła   urządzenia nowej generacji i poznała ciekawe rozwiązania, które pozwalają na dużą samodzielność użytkowników. Nasi uczniowie zobaczyli, że Biblioteka Politechniki Białostockiej,  to nie tylko funkcjonalna przestrzeń do nauki ale również miejsce gdzie można uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i atrakcyjnie spędzić czas wolny.

Nauczyciel-bibliotekarz Tamara Korniluk

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla