Koło Młodego Przedsiębiorcy

Istniejemy już od 2004 roku. Poprzez działania Koła kształtujemy przedsiębiorcze postawy naszej młodzieży.

  • W celu wzmocnienia i doskonalenia osobistych cech uczniów, aktywnej postawy do życia, inicjatyw w działaniu oraz kreatywności realizujemy tematy metodą warsztatową.
  • Współpracujemy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, biorąc udział w programach i olimpiadach organizowanych przez obie organizacje.
  • Od 5-ciu lat włączamy młodzież naszej szkoły do uczestnictwa w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, aby dać uczniom możliwość zweryfikowania marzeń o przyszłym zawodzie z rzeczywistością i pomóc przy wyborze dalszego kształcenia.
  • Bierzemy z powodzeniem udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.
  • W kwietniu 2008 r. przystąpiliśmy do programu FMP, który będziemy realizować do czerwca 2009 r., ubiegając się o Certyfikat Jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”.
  • Od 2007 r. organizujemy Wojewódzki Konkurs Młodego Przedsiębiorcy na terenie naszej szkoły, którego uczestnikami są uczniowie techników i liceów profilowanych. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań procesami gospodarczymi oraz funkcjonowaniem młodego człowieka w warunkach wolnego rynku.
  • Włączyliśmy naszą szkołę w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który po raz pierwszy w Polsce jest organizowany w dniach 17-23.11.08 r.

 

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla