Koło Biblioteczne

bib12Koło Biblioteczne powstało z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy i grupy uczniów, którzy lubią przebywać w naszej bibliotece. Wspólnie przygotowujemy ofertę działań edukacyjnych (np. konkursy, wystawy, spotkania literackie, kółko teatralne, internetowa gazetka biblioteczna), z których mogą korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Koło Młodego Wolontariusza

wol1Koło powstało we wrześniu 2007 roku. Naszą pracę rozpoczęliśmy od szkolenia na temat „Dlaczego warto być wolontariuszem”, które przeprowadziła pani z Centrum Wolontariatu w Białymstoku. Dowiedzieliśmy się na nim, na czym polega praca wolontariusza, jakie są rodzaje pracy wolontarystycznej, ułożyliśmy także kodeks pracy wolontariusza.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla