Pielgrzymka maturzystów ZSOiT 2019

    W dniach 03.10-04.10.2019 maturzyści ZSOiT  uczestniczyli w pielgrzymce na Jasną Górę.

 Był to czas na modlitwę i refleksję związaną z trudnymi decyzjami: co dalej po maturze? Dzień poświęcony na konferencję, wspólną mszę świętą i apel jasnogórski pozwolił na chwilę skupienia i modlitwy w intencji pomyślnych wyników egzaminu maturalnego, ale też refleksji nad przyszłością.. Bazylika w czasie konferencji i mszy św. była wypełniona po brzegi. Parę słów do młodych białostockich maturzystów wygłosił biskup Henryk Ciereszko. Mówił o kręgosłupie moralnym młodego człowieka, o tym, że prawdziwy sprawdzian z życia zacznie się po maturze… Momentem szczególnej zadumy była droga krzyżowa -14 stacji , 14 różnych tematów związanych z najistotniejszymi wyzwaniami w dzisiejszym świecie.
Do domu wszyscy wracali uduchowieni i zadowoleni, tym bardziej, że przed nabożeństwami była okazja pozwiedzać Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Łagiewnikach, zamek w Chęcinach.

Opiekunowie: Elżbieta Lipiszko

Joanna Silwonik

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla