Piłka siatkowa dziewcząt

Dzisiaj rozpoczęliśmy rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Licealiady Województwa Podlaskiego.

Mimo, że grałyśmy na "swoim terenie", to dało się odczuć brak naszych czołowych zawodniczek, które są kontuzjowane. Doping naszych kibiców, skupienie naszych zawodniczek, które dały z siebie 110%,  nie pozwoliły nam odnieść dzisiaj zwycięstwa.  Widząc przewagę punktową zespołu Szkół Rolniczych z Sokółki- nasze zawodniczki nie miały już nic do stracenia: ryzykowały zarówno zagrywką z wyskoku jak i atakiem z pozycji naprawdę trudnych. Ale jak to pisał Paulo Coelho: "Przegrać i być pokonanym to nie to samo. Przegrywają ci, którzy nawet nie próbowali walczyć, a pokonani są ci, którzy byli zdolni do walki. I taka porażka nie przynosi wstydu. Może być trampoliną do nowych zwycięstw".

                Opracowała: Emilia Lewkowicz

Zdjęcia: Renata Czarniecka

 

 

 

 

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla