5. PKO Bieg Charytatywny

Wspaniali, silni, wysportowani i zdeterminowani przedstawiciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku wzięli udział w piątej edycji biegu charytatywnego.

Impreza sportowa odbyła się 14 września 2019 r. Naszą szkołę reprezentowali: Angelika Drągowska, Marcel Leśniak, Aniela Kossakowska, Aleksandra Dworakowska, Emilia Lewkowicz, Grażyna Dożynka.
5. PKO Bieg Charytatywny przeprowadzono na stadionach w 12 lokalizacjach w Polsce. Aktywność biegaczy biorących udział w Biegu została przeliczana na złotówki, a uzyskana w ten sposób kwota przekazana ,przez  Fundację PKO Banku Polskiego, na cel charytatywny imprezy- wsparcie dzieci z Domów Dziecka w zakresie edukacji.
Kwota, którą Fundacja PKO Banku Polskiego przekazuje na cel charytatywny wynosi minimalnie 50 tys. zł na każdą lokalizację, a jej ostateczna wysokość zależy od liczby pokonanych przez drużyny okrążeń.
Nasza drużyna pokonała w ciągu godziny13 km 734 m.

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla