Liderzy Przyszłości

W czwartek 26 września br. uczniowie ZSOiT z klas IIIC TZ  i IIB TZ wzięli udział w debacie pn. Liderzy Przyszłości w ramach organizowanego w Białymstoku VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

W trakcie spotkania o swoich doświadczeniach, trudnościach i zmaganiach w dążeniu do realizacji marzeń opowiedzieli  Dominika Czarnecka - projektantka mody, Łukasz Grant - iluzjonista, Lukasyna (Łukasz Szymański) - raper i Adam Zdanowicz - twórca marki rowerów, a także jedna z najsłynniejszych polskich autorek kryminałów Katarzyna Bonda. Uczestników debaty i gości licznie zgromadzonych na widowni przywitał Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki, a także Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.
Udział w debacie był okazją do inspirujących spotkań młodzieży z praktykami biznesu oraz artystami.

Katarzyna Janewicz

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla